Aktywni obywatele = młodzi spółdzielcy

Po etapie szkoleń i warsztatów czas na faktyczna realizacje zaplanowanych idei. Członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „50 GROSZY” działającej przy Zespole Szkół nr 1 w Bukownie rozpoczęli remont pomieszczenia przeznaczonego na sklepik szkolny, w którym od grudnia 2014 roku będą sprzedawać zdrową żywność. Pracy jest dużo pomieszczenie trzeba najpierw wysprzątać potem pomalować. Chęci do malowania nie brakuje. Nie brakuje również inicjatywy, członkowie spółdzielni zatroszczyli się o pozyskanie sponsora, który kupił niezbędne farby a prace wykonają sami młodzi spółdzielcy. Największe koszty meble lodówka zostań zakupione w ramach projektu. Na ostatnim spotkaniu z Coachem dyskutowano na temat wystroju wnętrza, wybierano kolory, projektowano półki i ladę tak by były funkcjonalne i ergonomiczne. Dziej się dzieje. Wkrótce pokażemy wam nasz sklepik.